Акції

Monoпіца - єдина корисна піца

Monoпіца - єдина корисна піца. І цим все сказано. Готуємо без дріжджів. Використовуємо цільнозернове борошно. Додаємо тільки цілісні інгридієнти.

Ситна пара від Monoпіца - піца Фермерська і піца Мисливська всього за 249 гривень

Monoпіца продовжує дивувати - тільки у серпні замовляй спеціальну пропозицію «ситна пара» за 249 гривень замість 378. Піца Фермерська - це піца без дріжджів з шинкою, мисливськими ковбасками, печерицями, томатами та сиром моцарела. Піца Мисливська - це піца без дріжджів з мисливськими ковбасками, томатами, червоною цибулею та сиром моцарела. Ситна пара від Monoпіца - ідеальна пропозиція для обіду або вечері. Купуй вигідно з Monoпіца!

Смачна пара за 299 грн

До кінця літа піца 4 сири та піца Пепероні за спокусливою ціною 299 гривень замість 448. ⠀ З фірмовим соусом для бортиків - смачніше!

Хітова пара за 299 гривень

Monoпіца продовжує дивувати - зустрічай нову пару, справді хітову! Піца з куркою та грибами та піца Барбекю за спокусливою ціною 299 гривень замість 428. ⠀ З фірмовим соусом для бортиків - смачніше.

Третя не зайва, третя завжди доречна! Три піци за 449 гривень

Monoпіца продовжує дивувати - зустрічай наше шалене тріо! Піца пікантна з грибами, піца Барбекю та піца Гавайська за спокусливою ціною 449 гривень замість 577. ⠀ З фірмовим соусом для бортиків - смачніше

Непереможна трійка за 549 гривень

Наші непереможні хіти знову разом! Тільки у Monoпіца лінійка патріотичних піц! Шукайте у меню - Стефанію, Червону калину та Бандеру за суперціною 549 гривень замість 677. З фірмовим соусом для бортиків - смачніше! ⠀ Купуй вигідно разом з Monoпіца!